Overzicht: indelingen amateurvoetbal 21/22

De indelingen voor het amateurvoetbal standaart teams 21/22 zijn vrijgegeven door de KNVB. Hieronder een overzicht voor de waterweg regio:

  • Tweede divisie: AFC, ASWH, De Treffers, Excelsior Maassluis, GVVV, HHC, IJsselmeervogels, FC Volendam 2, Sparta Rotterdam 2, Katwijk, Koninklijke HFC, Kozakken Boys, Noordwijk, Quick Boys, Rijnsburgse Boys, Scheveningen, Spakenburg, TEC
  • Hoofdklasse A: Achilles Veen, Capelle, DFS, FC ‘s Gravenzande, FC Rijnvogels, Jodan Boys, Jong FC Den Bosch, Nootdorp, SC Feyenoord, Smitshoek, Spijkenisse, Swift, Ter Leede, RKAV Volendam, Zwaluwen, XerxesDZB.
  • 1B: BVCB, Brielle, Heerjansdam, Heinenoord, Kloetinge, Neptunus-Schiebroek, Nieuw Lekkerland, Nieuwenhoorn, Oranje Wit, RVVH, SHO, Terneuzense Boys, Papendrecht, XerxesDZB.
  • 2D: Alexandria’66, FC Binnenmaas, CION, CWO, Charlois, DCV, Deltasport, Hellevoetsluis, Pelikaan, Rozenburg, SVS, Sparta (AV), Spirit, Strijen.
  • 3C: Botlek, DVO’32, FC Vlotbrug, GHVV’13, HBSS, Kethel Spaland, Leonidas, MVV’27, OVV, Rijnmond HS, VDL, VFC, Vierpolders, Zuidland.
  • 4G: AGE-GGK, Blijdorp, Egelantier Boys, Excelsior’20, GLZ/Delfshaven, HWD, HermesDVS, FC Maense, PPSC, Pernis, Rotterdam United, SVV, VOB, Victoria’04.

Zondag

  • 2D: Antibarbari, COAL, Concordia, FC IJsselmonde, Full Speed, HMSH, HVV, Laakkwartier, Meeuwenplaat, RKDEO, VFC, Wilhelmus, Wippolder.
  • 3A: Alphen, DHL, HWD, Kethel Spaland, ODB, SEP, SVH, Sporting Leiden, Stompwijk’92, Taurus, Voorschoten’97, WIK, SV Madestein.

 

BELANGRIJKE DATA START SEIZOEN 2021/’22 VELDVOETBAL

  • Start Tweede en Derde Divisie mannen is in het weekend van 21/22 augustus
  • Start Hoofdklasse mannen is in het weekend van 28/29 augustus
  • Start bekercompetitie categorie A en B is in het weekend van 4/5 september
  • Start competitie categorie A en B is in het weekend van 25/26 september

CATEGORIE A

  • Publicatie competitie-indeling en programma landelijk mannen (divisies en hoofdklassen) en jeugd (divisies) is op 1 juli 2021
  • Publicatie van de Hoofdklassen jeugd volgt op 27 augustus 2021
  • Publicatie competitie-indeling A categorie is op 9 juli 2021
  • Publicatie bekerindelingen categorie A is op 30 juli 2021
  • Publicatie wedstrijdprogramma bekercompetitie categorie A is op 31 juli 2021
  • Publicatie nummering competitie categorie A is op 28 augustus 2021

CATEGORIE B

  • Publicatie bekerindelingen categorie B is op 13 augustus 2021
  • Publicatie wedstrijdprogramma bekercompetitie is op 14 augustus 2021
  • Publicatie indelingen voor de pupillen O7 t/m O12 is op 13 augustus 2021
  • Publicatie wedstrijdprogramma pupillen O7 t/m O12 is op 14 augustus 2021
  • Publicatie competitie-indeling B categorie is op 27 augustus 2021
  • Publicatie wedstrijdprogramma categorie B is op 28 augustus 2021

Foto: Mischa Keemink


Het laatste nieuws:

Deel dit bericht: <br>Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Email this to someone
email

Mischa Keemink

WaterwegSport.nl - info@waterwegsport.nl