REGIO – In de tweede klasse heeft ckc Maassluis, na de eerste nederlaag vorige week tegen KOAG, afgelopen weekend de draad weer opgepakt.
De tweede opeenvolgende uitwedstrijd werd ditmaal gewonnen van KVK met 14-22. ,,Ik ben trots op het feit dat we onszelf hebben herladen en direct de draad weer hebben opgepakt,” vond Richard van Weert. Op hetzelfde niveau won ODO knap met 10-16 uit bij Seolto in het Zeeuwse Vlissingen.
Op het tweede niveau won Nexus voor de vierde maal dit seizoen van de Delftse studenten van Paal Centraal. Het werd 16-20 voor de formatie van succescoach Erik Speijer, die volgend seizoen voor de groep staat van Dijkvogels. ,,Het was ditmaal een harde wedstrijd, waarbij het vooral de mannen waren die er stevig ingingen,” zei Speijer. De avond ervoor speelde Nexus ook het restant uit in Zwijndrecht bij Conventus. Na de hervatting werd het gestaakte duel met 29-16 winnend afgesloten. In de eerste klasse was SC Twist met passie en gedrevenheid te sterk voor ONDO (G): 23-14.
- Sparta Rotterdam legt Giannino Vianello tot medio 2029 vast
- Van Hooijdonk over passeren Sem Steijn: ‘Ik ben niet verrast’
- Hockey: Sterk HCS kan koploper Voordaan net niet verrassen
- M.S.V.’71 niet blij met gelijkspel tegen Swift Boys
- Excelsior start sterk, maar blijft puntloos in Deventer
- Van Persie: ‘De reis om beter te worden gaat morgen gewoon verder’
- Van Persie: ‘Het is niet zo dat je als aanvoerder altijd in de basis staat’
- Feyenoord verliest spektakelstuk van PSV ondanks felle comeback in De Kuip
- Olympique Marseille laat nu oog vallen op Feyenoorder Hadj Moussa
- VDL knokt zich naar winst in stormachtig duel bij Zestienhoven


