Sparta Rotterdam reist af naar Waalwijk
Sparta Rotterdam zal morgen afreizen naar Brabant, waar het de strijd aangaat met RKC Waalwijk. Om 21.00 uur wordt afgetrapt in een voor Sparta traditioneel lastige uitwedstrijd, maar de laatste twee seizoenen keerde het met drie punten terug uit het Mandemakers Stadion.
Sparta staat momenteel op de voorlaatste plaats in de Eredivisie met drie punten. Tegenstander RKC doet het iets beter, de ploeg uit Waalwijk staat met vijf punten op de dertiende plaats. Beide ploegen verloren vorig weekend, Sparta deed dit op eigen veld tegen Heerenveen (1-4), RKC ging onderuit in Alkmaar, waar AZ met 3-0 te sterk was.
In de voorbereiding op het nieuwe seizoen stonden Sparta en RKC ook al tegenover elkaar. Ook toen werd er gespeeld in Waalwijk. Die wedstrijd eindigde in een 1-1 gelijkspel, Bart Vriends was trefzeker namens Sparta.
Aan de kant bij RKC zien we een oude bekende terug. Finn Stokkers speelde in de jeugd van Sparta en speelde 43 competitiewedstrijden in het eerste van Sparta. Adil Auassar en Aaron Meijers hebben een verleden bij de tegenstander van aankomend weekend. Auassar speelde twintig wegstrijden in het shirt van RKC en Aaron Meijers maar liefst 64.
Foto: Mischa Keemink
Het laatste nieuws:
- Cricketers Hermes DVS winnen weer
- Uitslagen maandag 29 mei
- Overtuigende overwinning Honkballers Schiedam
- MVV 27 geeft KMD alle ruimte op de zege
- Programma maandag 29 mei
- Sparta veegt de vloer aan met FC Groningen
- Geert-Arend Roorda stopt als trainer van Jong Sparta Rotterdam
- Eredivisie: Sparta sluit af met zege, Feyenoord en Excelsior onderuit
- Overzicht Waterwegclubs: Wie is kampioen, degradeert of gaat de nacompetitie in?
- Publiek grote winnaar bij M.S.V.'71 tegen Maasdijk: 5-5