Rotterdam – WaterwegSport.nl was op zondag 19 juli 2015 samen met onze partner Popuptv, op uitnodiging aanwezig bij de officiële opening van het World Port Tournament Baseball toernooi in het Neptunus Familiestadion aan de Abraham van Stolkweg in Rotterdam.
Het World Port Tournament Baseball 2015 vindt plaats van 18 tot en met 26 juli 2015. Al voor de vijftiende keer wordt het WPT georganiseerd.
De ontstaansgeschiedenis van het World Port Tournament begint in 1984, als een comité van honkballiefhebbers wordt samengesteld. Naar aanleiding van het bezoek van de Burgemeesters van Havana en Rotterdam (Bram Peper) aan de Haarlemse Honkbalweek, ontstaat het idee om een soortgelijk toernooi in Rotterdam op te zetten. Dit kan dan tevens dienen als ‘generale repetitie’ voor het WK Honkbal dat in 1986 in Nederland plaats zal vinden.
Interviews: Mischa Keemink en Elijah Valk
Camera: Rob van der Gaag
Montage: Simone Breetveld
[slideshow_deploy id=’3595′]
- Nipte nederlaag voor Korfballers Maassluis
- Eerste winst voor korfballers Nexus een feit
- HCS Dames knokken zich naar gelijkspel tegen AthenA
- Sterk SVV houdt DVV Delft onder zich
- Goudhaantje Ueda helpt koploper Feyenoord voorbij FC Groningen
- Sterk DVO'32 toch onderuit tegen Swift Boys
- Supersub Sula doet Excelsior Maassluis de das om
- Nederlands Koninkrijksteam pakt in Rotterdam de Europese titel
- CION in doelpuntrijk duel langs Oliveo
- Siegersma helpt VFC aan knappe uitzege zege